Hemen Ara (2364137333)

02364120276  05526142323

Arıza Ürün ve Servis Takip için tıkla.

Beyaz Eşya Servisi Akhisar Bölgesinde Buzdolabı Tamiri, Bulaşık Makinesi Tamiri. Çamaşır Makinesi Tamiri, Fırın Tamiri, Elektrikli Süpürge Tamiri Ve Tüm Elektrikli Ev Aletleri Gibi Ürünlerinizin, Tamir, Bakım Ve Onarım Hizmetlerini Yapmaktayız.

Beyaz eşya servisi izmir

Evlerimizde Kullandığımız; ”Beyaz Eşyalar.” Bazen Elektriksel, Hatta Bazen Ise Kullanım Hatasından Dolayı, Arıza Yapabilmektedir. Bu Durumda Güvenilir Ve Işinde Uzman Bir Teknik Servis Ile Çalışmanız Çok Ama Çok Önemlidir. Çünkü Bu Amaç Ile Hizmet Veren Servisimiz, Ihtiyaçlarınıza Fazlası Ile Cevap Verecektir. Sonuç Olarak Beyaz Eşyalarınız Hangi Marka Olursa Olsun, Işinde Uzman Ve Sertifikalı Teknik Personellerimiz, Memnuniyetiniz Için En Iyi Teknik Servis Hizmetini Sunacaklardır.


buzdolabı servisi İzmir
çamaşır makinesi servisi izmir

Buzdolabı Servisi

bulaşık makinesi servisi izmir

Buzdolapları Gıdalarımızın Bozulmaması Için Meyve Sebze Ve Et Ürünlerinin Uzun Ömürlü Olabilmesi Ve Saklanabilmesi Için Hayatımızda Önemi Yüksek Olan Beyaz Eşya Grubuna Dahil Bir Cihazdır. Buzdolabınızın Uzun Ömürlü Ve Sağlık Çalışması Için Arıza Durumunda

Servis Kaydı Oluşturmak İçin; Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

(0236) 413 73 33Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makineleri Teknolojinin Gelişmesiyle Ortaya Çıkarılan Ve Hayatımızı Kolaylaştıran Bir Cihazdır. Yemekten Hemen Sonra Elde Bulaşık Yıkamak Istemeyen Insanların Hayatını Kurtaran Mucizevi Bir Cihazdır. Ayrıca Sudan Da Tasarruf Etmenizi Sağlar. Her Marka Bulaşık Makinesi Arızasında

Servis Kaydı Oluşturmak İçin; Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

(0236) 412 02 76Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makineleri Kaliteli Bir Yaşam, Yaşayabilmemiz Için Hayatımızdaki Rolü Büyüktür. Kıyafetlerimizin Temiz, Düzenli, Yıkanmış Olması Veya Güzel Kokuyor Olması; Bizlerin Hayat Kalitesinin Yüksek Olduğunun Göstergesidir. Her Hangi Bir Çamaşır Makinesi Arızasında

Servis Kaydı Oluşturmak İçin; Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

(0236) 412 02 76ankastre servisi izmir

Ankastre Servisi

Ankastre Fırın Tamiri, Bakımı Ve Montajını Yapıyoruz. Ayrıca Tüm Elektrikli Ev Aletlerinizin De, Tamir, Bakım & Onarım Hizmetlerini Yapmaktayız. Fırında Pişirilen Gıdalarımızın Bozulmaması Ve Sağlığınız Için Fırın Bakımını Mutlaka Yaptırın. Çünkü Ürünlerinin Uzun Ömürlü Olabilmesi Ve Saklanabilmesi Için Hayatımızda Önemi Yüksek Olan Beyaz Eşya Grubuna Dahil Bir Cihazdır. Ankastre Fırın, Ocak, Davlumbaz Ürünlerinizin Uzun Ömürlü Ve Sağlık Çalışması Için Arıza Durumunda.

Servis Kaydı Oluşturmak İçin; Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

(0236) 412 02 76termosifon servisi izmir

Termosifon Servisi

Termosifon Tamiri, Rezistans Kazan Bakımı, Yerinde Onarım Aynı Gün Hizmet. Ayrıca Tüm Elektrikli Ev Aletleri Gibi Ürünlerinizin, Tamir, Bakım Ve Onarım Hizmetlerini De Yapmaktayız. Termosifonlar Hayatımızda Önemi Yüksek Olan Beyaz Eşya Grubuna Dahil Bir Cihazdır. Termosifonunuzun Uzun Ömürlü Ve Sağlıklı Çalışması Için Bakımları Düzenli Olarak Yaptırınız. Aksi Halde Veya Arıza Durumunda.

Servis Kaydı Oluşturmak İçin; Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

(0236) 413 73 33Servis Hizmeti Anlayışımız & Politika Hakları

Beyaz Eşya Tamir Hizmet Anlayışımız Ve Katma Değerlerimiz Sayesinde, Değerli Müşterilerimize, BONUS Hizmeti Sunmayı Alışkanlık Haline Getirmiştir. Bu Amaçla Müşteri Memnuniyeti Ilkemiz, Her Zaman Ilk Önceliğimizdir. Mesela Biz Müşterilerimizi, Ürün Onarımlarında Memnun Ettiğimiz Kadar, Aynı Memnuniyeti En Uygun Fiyat Politikamızla Da Sunmaktan, Asla Kaçınmayız.

Hizmetlerimiz, Işçiliğimiz, Ayrıca Servis Onarımların Da Değiştirilen Tüm Yedek Parçalar 6 ay Firmamız Garantisi Altındadır. Çünkü Müşterilerimize Garantili Hizmet Sunuyoruz. Bir Çok Servis Avantajlarını Görmek Için Ana Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz. Ya Da Sayfamız Üzerinden Hızlıca Servisimize Ulaşıp, Ürünlerinizle Ilgili Arıza Kaydı Bırakabilirsiniz.

termosifon servisi

Hızlı Servis Ve Sorunsuz Tamir Hizmeti İçin Arayın

0236 413 73 33 Telefon Numarası Ile Bizlere, 7 Gün 24 Saat Kesintisiz Ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ürünleriniz Ile Alakalı Sorularınızı Konusunda Profesyonel Müşteri Danışmanımıza Gönül Rahatlığıyla Sorabilirsiniz.